Jdi na obsah Jdi na menu

Ruská Ruleta 2009

22. 6. 2009
V sobotu 20.6. jsme se opět za tým Hřebena zúčastnili orientačního závodu Ruská ruleta 2009 v kategorii přívěsných vozíků alias Málčik. Limit byl zase tři hodiny a kontrol bylo hodně, ale byly tak hodně daleko...Vzhledem k tomu, že času na trénink nebylo moc a ani počasí v posledních dnech cyklistice s dítětem moc nepřálo, nečekali jsem nijak velké výsledky. Ovšem poslední místo jsme taky moc nečekali. Zkrátka volba špatné strategie a neznalost terénu nás vyškolila. Hned na druhé kontrole jsme zakufrovali a už se to snámi vezlo. Každých pár kilometrů jsme se snažili vymyslet náhradní řešení leč marně. A tak jsme nakonec zvolili cestu nejmenšího zla - návrat zpět do startu/cíle. V čase 170:54 a 80-ti nasbíranými body jsem se umístili na 6. (posledním) místě. Počasí se nakonec vyvedlo pěkně a tak jsme po dojezdu relaxovali na sluníčku a popíjeli pivko a kolu. Počkali jsme se na vyhlášení vítězů v naší kategorii v naději, že snad došlo k nějakému nečekanému zvratu, ale bohužel realita byla tvrdá!!! Snad se z našich chyb poučíme pro příště a budeme lépe reprezentatovat :-)